התחברות

"חמש עונות" - אודות הסדרה

מערכת 5 עונות | אפריל, 2019

חמש עונות היא סדרה של פורמולות צמחי מרפא, שמבוססות על הרכבים מסורתיים וקלאסיים מהרפואה הסינית, ועל ידע שהתפתח בסין במשך מאות ולעיתים גם אלפי שנה בטיפול בנשים. הרפואה הסינית שמה דגש מאז ומעולם על בריאות האישה, והשתמשה בצמחי מרפא כדי לעזור בבעיות גניקולוגיות רבות, כמו הסדרת מחזור, היעדר ביוץ, אי פוריות, כאבי מחזור, דלקות וגינליות, תופעות הקשורות לגיל המעבר ועוד. צמחי המרפא הם שיטת הטיפול העיקרית בסין לטיפול באישה, ואליה מתווספים הדיקור, התזונה, טכניקות המגע והמלצות לאורח חיים. 
ההרכבים משלבים את הידע המסורתי של הרפואה הסינית יחד עם ממצאי מחקר, וניסיון קליני שנצבר בארץ ובעולם, והם פותחו על ידי אביב מסינגר Dip.Ac. מטפל ברפואה סינית, מנהל מרפאת בריאת וראש תחום רפואה סינית באגף הנשים בשיבא תל השומר.
מחקרים קליניים ומחקרי מעבדה שנעשו על צמחי המרפא הסינים הראו את ההשפעה החיובית שלהם על בעיות גניקולוגיות רבות ובכללן שחלות פוליציסטיות, אי פוריות, כאבי מחזור, אנדומטריוזיס, רזרבה שחלתית נמוכה, גלי חום, הפלות חוזרות ואחרות. הרבה מהמחקרים הללו מופיעים בדפי המידע של הפורמולות באתר. 
ההרכבים של חמש עונות מיוצרים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר, ועומדים בתקנים מחמירים של איכות חומרי גלם, ותנאי ייצור ואחסון נאותים. לקריאה על הבטיחות של הצמחים לחץ/י כאן
חלק גדול מההרכבים בסידרה הם הרכבים מקצועיים שדורשים ידע מקצועי ברפואה סינית, והם מיועדים אך ורק למטפלים מוסמכים ברפואה סינית. ניתן לרכוש אותם רק אחרי השלמת הרישום לאתר כמטפלים מוסמכים בצמחי מרפא.
לצד ההרכבים המקצועיים יש באתר גם מוצרים שמיועדים לקהל הרחב, כמו תוספי תזונה יעודיים לרפואת נשים שמשלימים את הטיפול הטיבעי. האתר מציין באופן מדויק אילו מוצרים מיועדים לקהל הרחב, ומה המוצרים שמיועדים אך ורק למטפלים מקצועיים ומוסמכים. 
באתר תוכלו למצוא מידע רחב על ההרכבים על הצמחים, ועל הפורמלות הקלאסיות שההרכבים מבוססים עליהם. תוכלו למצוא גם סרטי הדרכה, מחקרים, ואינדקסים שיעזרו לכם לבחור ולהתאים את המוצר המתאים לכם או לפעילות של המרפאה שלכם.
מזמינים אתכם להיכנס, לקרוא, ללמוד, לרכוש ולהנות מהשילוב של ידע מסורתי וניסיון קליני ומודרני.
אנא צרו איתנו קשר בכל שאלה, בירור, הערה או הצעה. מקוים שתהנו.