התחברות

תנאי שימוש

מערכת 5 עונות | אפריל, 2020

תנאי שימוש באתר

1. כללי
 1.1 '5 עונות' הינו אתר אינטרנט המשמש כפלטפורמה של מידע ומכירה של פורמולות צמחים,תוספים ומוצרים אחרים (להלן: "האתר"). חלק מהמוצרים נמכרים לכלל הגולשים, וחלק מהמוצרים אשר מסומנים באתר בסימן  מיועדים למכירה למטפלים מוסמכים הרשומים לאתר בלבד. ניתן לבצע רכישה ישירות באתר או בצורה טלפונית, ובכל מקרה לאחר רישום מסודר באתר.
1.2  מטעמי נוחות בלבד מובאים תנאי שימוש אלה בלשון זכר אך הוא מתייחס לשני המינים באופן זהה.  
1.3
 השימוש באתר זה ובכלל זה בתכנים הכלולים בו ובשירותים השונים הניתנים דרכו מהווה הסכמה מצד המשתמש לתנאים אלה, ולכן הנך מתבקש לקרוא אותם בקפידה. בעשיית שימוש באתר יחולו כל ההוראות של תקנון זה ואלה יהוו את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר. בהיעדר הסכמה על מכלול התנאים והכללים, הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.
 1.4
המידע המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי משום אבחנה רפואית ו/או חוות דעת רפואית ו/או המלצה לטיפול רפואי ו/או יעוץ רפואי ו/או תחליף לטיפול, כמו גם לא משום יעוץ/שיווק. השירותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאימם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן ולצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא או איש מקצוע מוסמך בהתאם
 1.5
כל פעולה הנעשית על פי המידע והפרטים שהוצגו באתר זה, הינה על אחריות המשתמש בלבד. ככל שהינך מטפל רשום לאתר, בהסכמתך להשתמש באתר הינך מוותר באופן מלא, מוחלט ובלתי חוזר על כל טענה כלפי מפעילי האתר, לרבות בקשר עם טענות של פרסומים המייחסים למוצרים סגולות רפואיות, וכן כל טענה בכל נושא אחר לגבי המידע המופיע באתר. כמו כן, אתה מודע לכך כי מדובר באתר מקצועי ייעודיי עבור מטפלים, ולפיכך כולל מידע מקצועי על תוספי תזונה כאלה ואחרים.

 1.6 בכל מקרה או שאלה ספציפית יש לפנות לאיש רפואה או גורמים רפואיים מוסמכים בהתאם למקרה. מובהר בזאת כי מפעילי אתר זה אינם אחראים בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא בו.
1.7 האתר הוא בבעלות בריאת יזמות בע"מ, ופועל באמצעות מרפאת בריאת, להלן "המרפאה".


2. הליך הרכישה
2.1 הזמנת מוצרים המוצעים למכירה באתר נעשית באמצעות דף הזמנה, ועל פי הפרטים שהוזנו בזמן הרישום. החיוב על ההזמנה ייעשה טלפונית או דרך האתר
2.2 השלמת הקנייה תיעשה עם קבלת ההזמנה והפרטים במלואם, ואישור על קבלת התשלום, בין אם בקבלת תשלום במזומן או קבלת ההמחאה או אישור הוראת החיוב על ידי חברת כרטיסי האשראי, או אישור על קבלת הסכום בהעברה בנקאית. לאחר מכן ההזמנה תאושר סופית והמוצר ישלח אל המזמין
2.3  ההזמנה תשלח בהתאם לפרטים ולכתובת המופיעים בפרטי המשתמש באתר ושהוזנו על-ידי המשתמש עצמו. לשינוי פרטי משלוח יש לעדכן את הפרטים באתר. לשינוי פרטים לאחר הזמנה יש ליצור קשר עם המרפאה: 03-7447555, briat@briat.co.il  שינוי הפרטים יתאפשר ככל שהמשלוח טרם יצא להפצה.
2.4  בעת ההזמנה ניתן לבחור בין איסוף עצמי ובין שליחות עד הבית / יעד אחר..           
האיסוף העצמי הינו ממרפאת בריאת, רחוב ברודצקי 43, תל אביב ובשעות הפעילות של המרפאה.
בהזמנה בסכום של 500 ₪ ומעלה - המשלוח הינו ללא עלות.
2.5  הכנת ההזמנה למשלוח או לאיסוף עצמי תיעשה בטווח זמן של 24-72 שעות מרגע ההזמנה, ובתלות בזמינות במלאי
2.6 למען הסר ספק, ההזמנה נכנסת ומועד המשלוח תקפים מיום אישור העסקה על ידי חברת האשראי, קבלת ההמחאה המזומן או ההמחאה, או קבלת אישור על העברה בנקאית, על פי אופן התשלום
2.7 במידה ולא יתקבל אישור לתשלום מחברת האשראי או הבנק, יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת ההזמנה יידרש הלקוח להמציא פרטי כרטיס אשראי אחרים, או הסדרת תשלום בדרך אחרת, אחרת ההזמנה תחשב כמבוטלת.
2.8  העושה שימוש באתר מתחייב ליתן פרטים מלאים ומדויקים. טעות בהקלדת הפרטים עלולה לגרום למשלוח שלא להגיע ליעדו, החזרת המשלוח ושליחתו המחודשת יהיו באחריות המזמין ובמימונו. הגשת פרטים כוזבים הנה בגדר עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.


3. אספקה והובלת המוצרים 
3.1 הזמנה תסופק או תישלח למזמין רק לאחר ביצוע תשלום במלואו כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, בפרק זמן של עד 7 ימי עסקים, אלא אם כן נכתב אחרת באתר או נמסר אחרת למזמין.
3.2 במידה ויחולו דמי משלוח הם ישולמו עם התשלום בגין המוצר ויהוו כתנאי בלתי הימנה. ככל שהתשלום יחולק למספר תשלומים, יגבו דמי המשלוח (במידה וחלים על ההזמנה) בתשלום הראשון.
3.3 האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות, השבתות וכיוצ"ב.
3.4 התקנון של החברה המשלחת, באמצעותה תבוצע אספקת המוצר, יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.
3.5 חישוב זמני אספקת המוצרים שמופיע בתקנון של החברה המשלחת מתייחס לימי עסקים בלבד (ימים א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
3.6 במידה והמוצר לא סופק במועדו, מסיבה זו או אחרת, למזמין תעמוד הזכות לבטל את העסקה, לקבל החזר מלא. על הלקוח להודיע בכתב מיידית לאתר. אי דיווח כאמור יהיה באחריות הלקוח בלבד והאתר יהיה פטור מכל טענה כלפיו בהקשר עם ההזמנה
3.7 בקשה לביטול הזמנה לאחר שההזמנה אושרה, כפופה לכך שההזמנה טרם נשלחה. החזר תשלום יהיה בקיזוז עמלת דמי סליקה3.8 ביטול הזמנה לאחר שההזמנה סופקה ללקוח יכולה להיעשות עד 14 יום מיום קבלת המוצר, בכפוף לכך שהמזמין .  ישלח את המוצר חזרה או יחזיר בעצמו סגור וללא פגם, ללא שנעשה בו שימוש ובאריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ועל חשבונו.. ככל שמדובר באדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש – ניתן לבטל תוך 4 חודשים.

ככל שהביטול היה עקב אי התאמה או פגם, החברה תחזיר למזמין תוך 14 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול את הסכום ששולם בניכוי 5% דמי ביטול או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.


4. שירות לקוחות 
שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים, בו ניתן לפנות במייל briat@briat.co.il או למרפאה בטלפון 03-7447555. אנחנו נעשה את מירב המאמצים להתייחס לכל פנייה בתוך 72 שעות.


5. כשרות להשתמש באתר 
5.1 כל אדם רשאי לעשות שימוש אינפורמטיבי באתר.
5.2  באתר נמכרים מוצרים מקצועיים שמיועדים למטפלים מוסמכים בלבד, ומוצרים שמיועדים לקהל הרחב. רשאי לבצע הזמנות רק מי שעומד בתנאים המצטברים המפורטים להלן:
-    
הלקוח הזדהה עם פרטיו המלאים בעת הרישום.
-    
הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות.
-    
הלקוח הנו בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
-    
הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי תקף, שהונפק על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי.
-    
הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.
5.3 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, יהיה האתר רשאי למנוע מלקוח מלבצע הזמנה באתר אם:
-    
הלקוח ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין;
-    
הלקוח הפר תנאי מתנאי התקנון
-    
הלקוח מסר בעת הרישום לאתר ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים ביודעין;
-    
הלקוח התחזה למטפל בלי שיש לו את ההסמכה הנדרשת
-    הלקוח ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע באתר או בפעילות התקינה של האתר ו/או מי מטעמו ו/או מי מהמעצבים ו/או מי מצד ג' כלשהו.


6. סודיות המידע 
6.1  האתר לא יעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן הדבר נדרש על פי ומכוח דין או כדי למנוע שימוש לרעה. האתר יאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.
6.2 האתר משתמש בתקן אבטחת סליקה PCI DSS LEVEL 1 ונוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אך בקיום מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון, האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו אם מידע זה יאבד או יגיע לידיים זרות או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

7. רכישה של חבילות באתר
7.1 באתר קיימת אפשרות לרכוש חבילות. החבילות מיועדות למטפלים, והן נמכרות במחיר מופחת מהעלות הרגילה של כל מוצר הנמכר בנפרד. קיימים שני סוגים של חבילות:
7.1.1 חבילות שכוללת מספר מוגדר של מוצרים, בהן המטפל/ת בוחרים את המוצרים או הפורמולות אותם הם רוצים
7.1.2 "חבילות בריאות האישה" – חבילות מובנות שמיועדות לטיפול בתחום מסוים. החבילות האלו כוללת מוצרים שהוגדרו על ידינו לתחום מסוים
7.2 ב"חבילות בריאות האישה" –במעמד ההזמנה ניתן להחליף את הפורמולות המוצעות בפורמולות אחרות שיש להן את אותו מחיר מחירון
7.3 בשני סוגי החבילות ניתן להחליף פורמולות אחרי שההזמנה כבר הגיעה ובכל שלב, על פי העקרונות הבאים:
7.3.1 המוצרים שאותם רוצים להחליף לא היו בשימוש, והם ללא פגם ובאריזה המקורית
7.3.2  התוקף שלהם הוא חצי שנה או יותר ממועד ההחלפה.
7.3.3 ההחלפה היא עם מוצר אחר שבאותו המחיר
7.3.4 יש לתאם ולאשר את ההחלפה באמצעות פנייה למרפאה במייל או בטלפון את ההחלפה ניתן לעשות במרפאה, או באמצעות משלוח והובלה באחריות המטפל/ת ובמימון שלו/ה.

8. ביטול הזמנה 
8.1  לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
8.2  ביטול ההזמנה יעשה מיום עשיית ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, . לפי המאוחר מביניהם;.
8.3 ביטול הזמנה יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני briat@briat.co.il   
8.4  בביטול הזמנה לפי הכללים לעיל, לא יחויב הלקוח אלא בדמי המשלוח המקוריים, במידה והשליחות היתה כרוכה בתשלום ובקיזוז עמלת סליקת אשראי.
8.5 ביטול ההזמנה על ידי הלקוח כפוף לכך שהלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, כשהוא עדיין בתוקף, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא
8.6 לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שהמכסה שלהם נפתח, אלא באישור מראש של האתר.
8.7 האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן
8.8 האתר רשאי לבטל הזמנה כולה או חלקה:
-    
אם נפלה בהזמנה טעות סופר כלשהי;
-    
במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הקונה ו/או צד ג' כלשהו.
-    
כאשר העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה.
8.9 הודעה על ביטול ההזמנה תימסר ללקוח טלפונית ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציין בעת ביצוע ההזמנה.
8.10 במידה והמוצר אזל מהמלאי, רשאי האתר לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי.
8.11 בוטלה הזמנה כאמור האתר לא יהיה אחראי ולא ישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

8.12 ככל שמדובר באדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש – ניתן לבטל תוך 4 חודשים.

9. תנאים נוספים 
9.1 טעות סופר בתיאור המוצר לא תחייב את האתר. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
9.2 האתר אינו אחראי על טיב, איכות, תקינות ו/או פגם הנסתר מן העין של מוצרים השייכים לחברות / ספקים אחרים. אותם ספקים יהיו אחראים כלפי הקונה באחריות מלאה ומוחלטת בגין כל נזק אשר יגרם לקונה באתר ו/או לאדם אחר כלשהו אשר עשה שימוש במוצר, בקשר ובכל הנובע מייצור המוצר, איכותו ועד לאספקתו לאתר
9.3 מפעילי האתר ובעליו לא ישאו באחריות כלשהי ו/או בחבות לנזקים של המשתמש כתוצאה משימוש באתר זה.
9.4 האתר ו/או מפעיליו לא ישאו באחריות כלשהי לנזק שייגרם למשתמש ו/או למאן דהו בגין שימוש במידע הניתן באתר זה ו/או בגין שימוש בשירות המוצע באתר זה וכן לא ישאו, במישרין או בעקיפין, בכל נזק, ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, כספי או אחר, שנגרם למשתמש או לצד שלישי כלשהו עקב או כתוצאה משימוש או הסתמכות על מידע ו/או שירות שמופיע באתר ו/או באתר של צד שלישי, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שייגרמו מכל סיבה שהיא ולרבות נזקי גוף ו/או טיפול רשלני.
9.5 רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
9.6 אין בהצגת המוצרים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם, אופיים או טיבם על ידי האתר.
9.7 כל החומר המפורסם האתר זה ובכלל זה מידע, תוכן, תוכנות, תמונות, צלילי שמע, וידאו, עיצוב, גרפיקה, טקסטים, מוסיקה או חומר המצוי בפרסומות באתר מוגן באמצעות זכויות יוצרים של בעלי ועורכי האתר בלבד, אלא אם נאמר או נהוג אחרת על פי דין. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש.
9.8 למשתמשים באתר זה לא תהיה כל טענה ו/או תביעה מכל סוג שהוא כנגד בעלי האתר, מפעיליו, צוות הכותבים והעורכים ו/או כנגד המשתתפים בעריכתו בגין נזקים הנובעים משימוש באתר זה.
9.9 מפעילי האתר ובעליו לא ישאו באחריות כלשהי ו/או בחבות לנזקים של המשתמש כתוצאה משימוש באתר זה.
9.10 לבעלי האתר הזכות לערוך בו שינויים בכל עת ולהפסיק את הפעלתו ללא הודעה מוקדמת.
9.11 הדין החל על השימוש באתר זה הינו דיני מדינת ישראל. המשתמש מסכים בזה כי כל מחלוקת בגין שימוש באתר זה תתברר בבית המשפט המוסמך לכך במחוז תל-אביב-יפו.